9 טעויות מזיקות שגיטריסטים עושים ואיך להימנע מהן

ללמוד לנגן לבד

בחנו את מצבכם לפי 9 הנקודות שבמאמר הבא. התחילו בבחירת המורה הנכון לנגינה. אחרי שבחרתם מורה לגיטרה, התייעצו איתו והיעזרו בו כדי לפתור כל בעיה שאתם נתקלים בה. מהרגע שבחרתם מורה לגיטרה ואתם שלמים עם בחירתכם, שימו את אמונכם המלא במורה שלכם לגיטרה, ותנו לו להתוות לכם את הדרך הנכונה עבורכם, כדי שתוכלו למצות את הפוטנציאל האדיר שחבוי בתוככם ולהיות הגיטריסטים שאתם יכולים וראויים להיות.

פיתוח שמיעה מוסיקלית

שמיעה מוסיקלית

פיתוח שמיעה (Ear Training) הוא חלק בלתי נפרד מתהליך למידת נגינה בכל כלי. כל אחד יכול לפתח את השמיעה היחסית והיא חשובה ושימושית יותר מהשמיעה האבסולוטית.
במאמר הבא נסביר מהי שמיעה מוסיקלית, למה אנחנו צריכים אותה? כיצד מתחילים לפתח את השמיעה המוסיקלית?

איך לבחור מורה לגיטרה?

בחירת מורה לגיטרה

רוצים להתחיל ללמוד לנגן? עם המורה הנכון תגיעו לתוצאות הכי טובות בזמן הכי קצר. כיום אין מקום המאגד ומציג את המורים המקצועיים או הטובים באמת, ולכם, אין את הכלים בכדי לבחור את המורה הנכון. במאמר זה ננסה לעזור לכם למצוא את המורה האידיאלי והטוב ביותר עבורכם.

איך מכוונים גיטרה? המדריך המלא לכיוון גיטרה

ראש גיטרה קלאסית

איך מכוונים גיטרה? המדריך המלא לכיוון גיטרה כיוון גיטרה הוא דבר בסיסי וחשוב לכל גיטריסט – מתחיל או מתקדם. נגינה בגיטרה שאינה מכוונת תשמע רע מאוד גם אם ננגן טוב מאוד. כל גיטריסט צריך לדעת לכוון גיטרה, וישנן מספר דרכים לעשות זאת. כל הדרכים והשיטות מתאימות לגיטרה קלאסית, אקוסטית וגם לחשמלית. (חלקן מתאימות גם לגיטרה […]