9 טעויות מזיקות שגיטריסטים עושים ואיך להימנע מהן

ללמוד לנגן לבד

בחנו את מצבכם לפי 9 הנקודות שבמאמר הבא. התחילו בבחירת המורה הנכון לנגינה. אחרי שבחרתם מורה לגיטרה, התייעצו איתו והיעזרו בו כדי לפתור כל בעיה שאתם נתקלים בה. מהרגע שבחרתם מורה לגיטרה ואתם שלמים עם בחירתכם, שימו את אמונכם המלא במורה שלכם לגיטרה, ותנו לו להתוות לכם את הדרך הנכונה עבורכם, כדי שתוכלו למצות את הפוטנציאל האדיר שחבוי בתוככם ולהיות הגיטריסטים שאתם יכולים וראויים להיות.

פיתוח שמיעה מוסיקלית

שמיעה מוסיקלית

פיתוח שמיעה (Ear Training) הוא חלק בלתי נפרד מתהליך למידת נגינה בכל כלי. כל אחד יכול לפתח את השמיעה היחסית והיא חשובה ושימושית יותר מהשמיעה האבסולוטית.
במאמר הבא נסביר מהי שמיעה מוסיקלית, למה אנחנו צריכים אותה? כיצד מתחילים לפתח את השמיעה המוסיקלית?

איך לבחור מורה לגיטרה?

בחירת מורה לגיטרה

רוצים להתחיל ללמוד לנגן? עם המורה הנכון תגיעו לתוצאות הכי טובות בזמן הכי קצר. כיום אין מקום המאגד ומציג את המורים המקצועיים או הטובים באמת, ולכם, אין את הכלים בכדי לבחור את המורה הנכון. במאמר זה ננסה לעזור לכם למצוא את המורה האידיאלי והטוב ביותר עבורכם.

למה כל נגן חייב לנגן עם נגנים אחרים

לימודי גיטרה באלוני אבא

למה כל נגן חייב (אבל חייב!) לנגן עם נגנים אחרים במאמר זה ננסה להסביר את החשיבות העצומה עבור כל נגן, לנגן עם אחרים. קשה למצוא את המילים שיתארו עד כמה נגינה בהרכב מוסיקלי תתרום לנגן גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה אישית, ללא קשר לגיל ולניסיון שלו (אם כי דרושה יכולת מינימילית כדי לנגן עם אחרים) […]

כך תעזרו לילדיכם ללמוד לנגן

ללמוד גיטרה בקיץ הקרוב

כך תעזרו לילדיכם ללמוד לנגן הרבה הורים לתלמידים שלנו מתייעצים ושואלים "איך אני יכול לעזור לילד שלי ללמוד לנגן?" זו שאלה מצוינת שמראה על הנכונות שלכם לעזור לילדכם, והעזרה שלכם מאוד חשובה עבורו. כמובן שכל ילד הוא עולם ומלואו, ונבדל באופי ואישיות משלו, גיל, בגרות וכו'. אך עם זאת, ריכזתי כמה רעיונות כלליים והמלצות שתוכלו להיעזר בהם […]